ZPRÁVY - FOTO - OD ČTENÁŘŮ - INZERCE - REDAKCE - CENÍK
  
 

Na montessori Národce si s VAVI vyzkoušeli šití

ČTENÁŘI ČTENÁŘŮM - Žáci montessori tříd na prachatické základní škole v Národní ulici absolvovali s naší vimperskou oděvní firmou další workshop šití.

# Čtvrtek 13/6 2024 – Z REDAKČNÍ POŠTY: Věra Vávrová – VAVI

První část workshopu, který zaštítila prachatická kancelář Jihočeské hospodářské komory, se konal už 10. dubna. V dílně vybavené naší firmou a pod vedením paní učitelky Veroniky Veselovské si na prázdniny rozešili kolové sukně a šortky. Přes šikovnost dětí jsme nestihli výrobky v jednom dni celé došít a tak jsme je dokončovali 5. června.

A teď se vám již můžeme pochlubit hotovými věcmi, které dětem nejenom sluší, ale především z nich máme společnou radost. Škoda, že se ke konci školního roku nemohli z důvodu závěrečný ch testů fotit všichni. Za VAVI si přejeme, aby v budoucnu pracovaly některé z nich v naší firmě na různých pozicích, na příklad jako technologové nebo technoložky, koordinátorky nebo koordinátoři, šiči nebo švadleny nebo v digitální přípravě výroby nebo na jakémkoli jiném místě.

Potřebujeme šikovné mladé lidi se vztahem k oděvnímu a textilnímu odvětví. Z tohoto důvodu spolupracujeme s okolními školami, hospodářskou komorou, s jihočeským vědeckotechnickým parkem a dalšími institucemi. Společně se snažíme navázat na textilní tradici nejenom ve Vimperku, ale i celého kraje, kde měla výroba textilu a oděvů vždy významné a prioritní místo.

 


 
 

Od 12. září 2005 - Všeobecné smluvní podmínky