ZPRÁVY - FOTO - OD ČTENÁŘŮ - INZERCE - REDAKCE - CENÍK
  
 

Z Prachatic do Hoštic a zpět na maškarním bále

ČTENÁŘI ČTENÁŘŮM - Maškarní bál, který připravil KreBul, je za námi. Návštěvníci se při něm přenesli do Hoštic u Volyně a do filmové trilogie Slunce, seno…

# Pátek 12/4 2024 – Z REDAKČNÍ POŠTY

Zdeněk Krejsa, ředitel KreBulu

Nechyběli hlavní hrdinové z oblíbených filmů ani originál motorka Vency Konopníka, zapůjčená přímo z JZD Hoštice či maketa krávy v životní velikosti, zapůjčená od Jitky Kottové. Bál se konal v sále Národního domu v Prachaticích a pro návštěvníky byl připraven bohatý program.

Předtančení se ujaly členky komunitního centra Na půdě, které pod vedením faráře Otíka alias Kuby Imbery, předvedly vybrané filmové scény, včetně babičky v pojízdné posteli. Jejich vystoupení sklidilo zasloužený potlesk a poděkování za vtipný kulturní program.

O úvodní slovo se postarali předseda správní rady KreBulu Michal Dobiaš a místostarosta města Prachatic Jan Kotrba, kteří přítomné pozdravili a popřáli všem dobrou zábavu. O hudební část večera se postarala kapela Dynamics band, která svým hraním roztančila všechny přítomné až do nočních hodin.

Moderátorem a hostem bálu se tradičně stal muzikálový zpěvák a člen souboru opery Jihočeského divadla Lukáš Randák, který se ujal průvodního slova a pak všechny přítomné zahřál u srdce svým zpěvem. Lukáše je možné vidět v řadě představení v Českých Budějovicích, Praze, Liberci... Aktuálně účinkuje v jedné z hlavních rolí v muzikálu Bídníci.

Nechyběla hra štěstí nebo losování vstupenek, kde byla řada vtipných i hodnotných cen, za které děkujeme všem sponzorům a dárcům. Děkujeme také za výborné koláčky, které byly určeny na koláčkovou volenku.

Úderem půlnoci jsme se přenesli do hoštického klání, kdy pět soutěžních týmů plnilo různé úkoly – nácvik na promenádu na nudistické pláži, dojení mléka, opít Italy. Vítězem klání a krásné sladké ceny získal česko-slovenský tým vedený místostarostou Janem Kotrbou.

Děkujeme všem, kdo nám s přípravou i realizací bálu pomohli, všem, kdo se ho zúčastnili a společně si s námi dosyta užili zábavy a společného času. Děkujeme také za finanční podporu bálu, a to městu Prachatice, Jihočeskému kraji s Ministerstvu kultury ČR.   

 


 
 

Od 12. září 2005 - Všeobecné smluvní podmínky