ZPRÁVY - FOTO - OD ČTENÁŘŮ - INZERCE - REDAKCE - CENÍK
  
 

Bowlingový turnaj i do třetice ovládly Prachatice

ČTENÁŘI ČTENÁŘŮM - Místní organizace svazu tělesně postižených se na začátku listopadu v Byblosu opět potkaly na turnaji, který před tím dvakrát vyhráli Prachatičtí.

    

  

# Úterý 7/11 2023 – Z REDAKČNÍ POŠTY

Za STP Prachatice Dagmar Janoušková

Ve čtvrtek 2. listopadu v úvodu velkého bowlingového klání svazů tělesně postižených (Vimperk x Prachatice x Volary), které hostil Byblos club v Prachaticích, kdosi řekl, ať vyhraje ten nejlepší… A další dodal, že by bylo hezké, kdyby to byly Prachatice – do třetice, když letos získaly už dvakrát první místo. Jak vidět, může se splnit obojí.

Po doslova vyčerpávajícím více než tříhodinovém zápolení všech tří družstev prachatičtí soutěžící opravdu první místo získali. Samozřejmě, že z toho měli obrovskou radost, ale nebylo to zadarmo. Vimperští a Volarští jsou soupeři na úrovni. O to více to bylo zejména v závěru soutěže hodně napínavé. Pozoruhodné bylo, že ti nejstarší zástupci družstev podávali téměř nejlepší výsledky, za což jim patří velký obdiv a uznání.

A tak v konečném výsledku můžeme kromě prachatických gratulovat i družstvu volarskému k druhému místu a k bronzové medaili Vimperským. Všem přejeme hodně zdraví a energie na tréninky a do příštích soutěží!

 


 
 

Od 12. září 2005 - Všeobecné smluvní podmínky