ZPRÁVY - FOTO - OD ČTENÁŘŮ - INZERCE - REDAKCE - CENÍK
  
 

Ohlédnutí za charitativním discem pro zahradu

ČTENÁŘI ČTENÁŘŮM - Dalších bezmála dvacet tisíc korun. Tolik se podařilo díky discoplesu získat spolku budujícímu u vimperské nemocnice zahradu princezny Štěpánky.

    

  

# Pondělí 30/10 2023 – Z REDAKČNÍ POŠTY:

Členové Spolku Zahrady Štěpánky

Vážení a milí spoluobčané, fotkami bychom Vám všem chtěli připomenout charitativní discoples plný oslav, který v sobotu 21. října pořádal hotel Zlatá hvězda a Sdružení princezny Štěpánky. Především však chceme poděkovat vám všem za příspěvek, který bude použit na další budování okrasné a odpočinkové zahrady v prostorách BH Nemocnice ve Vimperku. Celkově jste přispěli neuvěřitelných 19 794 korun.

Díky vimperským podnikatelům VAVI s.r.o, MAXI HIT, Spolek Slunečnice, Mydlinky od Boubína, AVON Lahovcová Iveta, Just Nahrin, Alena Popelinská, PP Styl Pavlína Pankratzová, Fitness Centrum Vimperk „Move To Live“ Míša Sochová, Koupelny Obselka, R+R Móda, Železářství - Kuchyňka, Sport 11 Šumava, Gomi Originální rukodělná móda, Cukrárna Pod Zámkem manželé Kůrkovi, Šperky, Korálky Červená, Dárky u Kocoura, Trafika Camélie, Zdeňka Heřtová, Kavárna Hrunek, Květinářství Anička, Hračky U Krtečka, Květinovka V &V Věra Bártová, Bytový textil p. Cafourková udělalo celkem 161 cen v tombole radost.

Panenka Štěpánka se vydražila za 1 200 korun, z čehož měli zase radost klienti Domova, kteří ji spolu se sestřičkami vyrobili. Poděkování patří manželům Jolaně a Zdenkovi Kutilovým a personálu Hotelu Hvězda, kteří věnovali uvítací drink a občerstvení ve formě rautu. Poděkování patří také DJ Ivanu Müllerovi, který nás provázel celým večerem. A že byl večer opravdu zábavný dosvědčují fotky, kde se určitě každý najde. Tak ještě jednou děkujeme úplně všem a těšíme se zase příště.  

 


 
 

Od 12. září 2005 - Všeobecné smluvní podmínky