ZPRÁVY - FOTO - OD ČTENÁŘŮ - INZERCE - REDAKCE - CENÍK
  
 

Sluníčko nabízí říjen plný aktivit pro rodiče

ČTENÁŘI ČTENÁŘŮM - Rodinné centrum Sluníčko zřizované Portus Prachatice nenabízí rodičům jen hernu i pro ty nejmenší, ale také vzdělávání a zajímavé aktivity.

    

  

# Sobota 14/10 2023 – Z REDAKČNÍ POŠTY

Zuzana Pelikánová, Portus Prachatice

V říjnu jsme ve spolupráci s MAS Šumavsko a díky podpoře Grantů Města Prachatice připravili hned čtyři akce. V úterý 17. října od 15:00 začneme kosmetickým tejpováním. S touto neinvazivní metodou omlazování pleti seznámí Stanislava Linhová a naučí nás několik způsobů, jak pomocí tejpů minimalizovat vrásky v obličeji.

Ve čtvrtek 26. října začneme den podzimním tvořením. Od 9:00 pod vedením Hanky Vondrové proběhne společné tvoření dětí a maminek a vyrobíme si skřítka Podzimníčka. Ve stejný den od 16:00 se s lektorkou Šárkou Škodovou zaměříme na talent u dětí, jak jej u dětí objevit a zejména jak děti podpořit. Seminář pomůže pochopit, jak využít běžné situace každodenního života k poznání jedinečnosti dítěte. Představí praktiky k objevování skrze hru a pozorování. Nastíní vědomou cestu k vzájemnému porozumění.

Poslední den v říjnu, v úterý 31. října od 15:30 pak přivítáme stylistku Dominiku Staňkovou Chválovou. Během semináře se naučíme některé stylistické fígle a pokusíme se z našich šatníků vytěžit maximum. A to i v případě pocitu „nemáme co na sebe“.

Všechny akce jsou zdarma, probíhají v Rodinném centru Sluníčko na adrese Starokasárenská 192 a vzhledem k zájmu o akce doporučujeme rezervovat si své místo na e-mailu slunicko@portusprachatice.cz

 


 
 

Od 12. září 2005 - Všeobecné smluvní podmínky