ZPRÁVY - FOTO - OD ČTENÁŘŮ - INZERCE - REDAKCE - CENÍK
  
 

Nerudovka předvedla také polyfúzní svařování

ČTENÁŘI ČTENÁŘŮM - Naše Střední škola s pracovišti ve Vimperku a v Prachaticích zahájila letošní představování se našim budoucím studentům na burzách škol.

    

  

# Pátek 6/10 2023 – Z REDAKČNÍ POŠTY

Tým SŠ Vimperk a SŠ Prachatice

V úterý 3. října pořádala prachatická oblastní kancelář Jihočeské hospodářské komory další ročník burzy škol v městském kulturním středisku ve Vimperku. Naše škola představila nabídku studijních a učebních oborů žákům základních škol, a to v oblasti elektro, stavební, zemědělské, strojírenství a v oborech gastronomie a služeb. Uchazeči o studium mohli využít odborné konzultace přímo se zástupci naší školy.

Vyzkoušeli si polyfúzní svařování, svařování na svářečském simulátoru a seznámili se s tiskem na 3-D tiskárně. Žákyně oboru kadeřník – vizážista zajišťovaly pod vedením učitelky odborného výcviku případným zájemcům diagnostiku pleti nebo úpravu vlasů. Obor kuchař – číšník se zase staral o občerstvení pro návštěvníky našeho stánku.

Díky dobře připravenému časovému rozvrhu měla každá škola dostatek času a prostoru k prohlídce a dotazům. Za všechny, kdo se podíleli na přípravě a organizaci této burzy, doufáme, že se akce líbila a že naše škola zaujala co nejvíce žáků i rodičů. Závěrem bychom tímto rádi poděkovali JHK za přípravu akce.

 


 
 

Od 12. září 2005 - Všeobecné smluvní podmínky