ZPRÁVY - FOTO - OD ČTENÁŘŮ - INZERCE - REDAKCE - CENÍK
  
 

Týden nízkoprahových klubů také v Prachaticích

ČTENÁŘI ČTENÁŘŮM - Od pondělí 18. září se bude konat už sedmnáctý ročník Týdne Nízkoprahových klubů a prachatický Klub I.P. toho bude opět součástí.

    

  

# Pátek 15/9 2023 – Z REDAKČNÍ POŠTY

Kateřina Majerová, Klub I.P. - Portus Prachatice

Týden NZDM každé září poukazuje na důležitost služeb, a proto mnoho nízkoprahových klubů otevírá své brány pro veřejnost. Tento rok si Klub I.P. připravil na celý týden akce, které jsou připravené pro klienty, ale i pro veřejnost. Tímto by vás Klub I.P. chtěl pozvat 20. září od 15:00 hodin na Rybářský workshop vedený vášnivým rybářem Davidem Vanáčem. Ten si pro Vás připravil zajímavé a hravé aktivity, které přiblíží svět rybářů.

Klub I.P. je nízkoprahová sociální služba pro děti a mládež od šesti do dvacet let z Prachatic a okolí, která poskytuje podporu, pomoc a společné hledání řešení nepříznivých životních situací. Nabízíme otevřený prostor pro seberozvoj a podporujeme v aktivním řešení nepříznivé životní situace. V případě zájmu neváhejte dorazit na adresu Velké náměstí 14 v Prachaticích anebo kontaktovat pracovníky na Instagramu či na čísle +420 723 206 051.

Veškeré poskytované služby jsou zdarma, a to díky podpoře MPSV, Jihočeského kraje a Města Prachatice. Více na  www.portusprachatice.cz

  
 

Od 12. září 2005 - Všeobecné smluvní podmínky