Zprávy - Foto - Inzerce - reklama/redakce  

 
  Přineste ozdobená vajíčka pro Velikonoční strom SeniorPointu

PRACHATICE - 18/3 2021 - 11:08 – Velikonoční vajíčkový strom prachatického SeniorPointu vyroste v zahradě KreBulu. Ozdobit ho můžeme my všichni.

      

   Text: ZDENĚK PŘIBYL 

  

"Vyzýváme příznivce SeniorPointu – děti, dospělé a seniory - přineste svá vajíčka malovaná, vyfouknutá, koupená, vlastnoručně vyrobená, pletená, háčkovaná, papírová, dřevěná, drhaná nebo drátkovaná do SeniorPointu, společnost KreBul, Zlatá stezka 145, Prachatice do soboty 20. března včetně. Otevřeno je tu denně od 10:00 do 17:00. Kdo přiloží k vajíčkům své jméno, příjmení a kontakt, získá od organizátorů zajímavý pozdrav," vzkazuje za organizátory Hana Rabenhauptová.

Ozdobená vajíčka zkrášlí velikonoční strom v Mezigenerační zahradě KreBulu, kde má zdobení stromů svou nejen vánoční tradici. "Zdobení stromečků nebo jiných rostlin barevnými vajíčky k nám přišlo před časem z Německa. Tam mívají Ostereierbaum, což znamená Velikonoční vajíčkový strom. A ten náš bude i vaším přičiněním určitě také velmi pěkný. Přijďte se na něj do zahrady podívat o Velikonocích," zvou organizátoři ze SeniorPointu.

 
 

ZPRÁVY

 
     
 

prachatickoNEWS.CZ

Husova 68, 383 01

redakce@prachatickonews.cz

TOPlist

 

 

 

 

 
 

Od roku 2005, Vydavatel a redakce prachatickoNEWS.CZ, Všeobecné smluvní podmínky, Všechna práva vyhrazena