Zprávy - Foto - Inzerce - reklama/redakce  

 
  FOTO: Městský ples zahájil dvacítkovou sezónu ve Volarech

VOLARY – 2. února 2020 – 15:09 – Ve Volarech začala v pátek městským plesem nová taneční sezóna. Příchozí tu vítal starosta Vít Pavlík a místostarostka Jana Bártová.

      

   Text a foto: LADISLAV BERAN 

  

   Dámy dostávaly od starosty kytičku růže od paní místostarostky úsměv a přání ať se ples líbí. XIX. ples města připravilo KIC Volary na vysoké úrovni. K tanci hrál Good Times Big Band a večerem provázela moderátorka Jihočeské televize Ivana Šimánková. 

   Po zahájení patřil parket tanci a zajímavému doprovodnému programu, o který se postarali mistři republiky ve společenském tanci Edita Hudíková a Daniel Tlapák - finalisté mistrovství ČR a dvaadvacátí na MS v loňském roce. Předvedli nádhernou taneční variaci ve standardních tancích, kde dominoval ladný valčík a okouzlilo i jejich nádherné tango.

   Druhým překvapením večera bylo vystoupení Lucie Šimkové - mistryně ČR v pole dance, což je akrobatický tanec na vertikální tyči. Jde o skloubení různých gymnastických a akrobatických prvků. Sestava mladé dámy z Prachatic brala dech. S kolegyní předvedly na tyči prvky, které byly pomalu za hranicí gravitace.

 
 

FOTOREPORTÁŽE

 
     
 

PRACHATICKOnews.cz

Husova 68, 383 01

redakce@prachatickonews.cz

TOPlist

 

 

 

 

 

 
 

Copyright: PRACHATICKOnews.cz, Všechna práva vyhrazena