Hlavní strana.
 

Zprávy - Kriminalita - Publicistika - Kultura - Fotoreportáže - Pozvánky - Inzerce - Názory - Počasí - FACEBOOK - FOTBAL - HOKEJ

 
Chcete vědět více? Stačí kliknout.

www.foto-show.cz

www.alarmyvelek.cz

Více...

www.aaasedacky.cz

 

www.prachatickonews.cz - Zprávy

  Prachaticko: Nejchladnější ráno končícího léta

 PRACHATICKO - 7. září 2010 - 10:17 - Dnes 7. září bylo na Prachaticku zatím nejchladnější ráno končícího léta. Nejnižší teplotu z dostupných údajů zaznamenala meteostanice v obci Zbytiny, kde teplota klesla na -3,7 st. 

 Text: Ivo Rolčík - www.pocasi-volary.cz

Akce slev. Co jsme připravili?     Reklama u nás se vyplatí. Více...

   V lokalitě Černý Kříž u Studené Vltavy byla teplota -2,6 st, v Lenoře u Teplé Vltavy a v obci Strážný klesla teplota shodně na -1,2 st. 

   První mráz zaznamenala meteostanice ve Volarech - teplota se dostala ve dvou metrech nad zemí na -0,8 st. Dle statistik první mrazík přišel zhruba o 10 dní dříve než v letech 2008 a 2007, v roce 2009 mrzlo dokonce poprvé až začátkem října.

   Naopak mráz nebyl zaznamenán ve Vimperku, kde teplota brzy ráno ukazovala +1,9 st, na Kubově Huti bylo ještě tepleji, minimum zde bylo +3,4 st. Na první mráz si musí počkat i v Husinci, kde bylo minimum těsně nad bodem mrazu. 

Počasí na Prachaticku můžete sledovat na www.pocasi-volary.cz

Máte informace stojící za zveřejnění? Nečekejte až zavoláme a ozvěte se nám sami.

Napište nám e-mail nebo volejte:

+420 724 576 434 a 

+420 607 640 368