Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

Ceník najdete zde.

 100 000 návštěv za měsíc online deníku PRACHATICKOnews

 PRACHATICKOnews.cz patří k nejsledovanějším mediím na Prachaticku. Na vyhledávači Seznam.cz jsou výrazy obsahující slovo PRACHATICKOnews vyhledávány v průměru zhruba 20 000krát za měsíc. Seznam.cz hodnotí PRACHATICKOnews.cz podle kvality jako nejlepší web v oblasti regionálního zpravodajství v Jihočeském kraji.

 redakční sdělení

   Průměrný počet IP adres za měsíc zaznamenaný našimi statistikami se pohybuje od 9000 do 10 000. Podle veřejně přístupné statistiky TOPlist se naše návštěvnost pohybuje dlouhodobě kolem 100 000 návštěv za měsíc a stále roste. Proto se vyplatí u nás inzerovat.

   Internetová reklama je navíc moderní prostředek propagace služeb a zboží. Odezva na reklamu na internetu je výrazně vyšší než například na reklamu v radiích, televizi, novinách či na letácích ve schránkách. Její účinnost potvrzuje mimo jiné i to, že je nejrychleji rostoucím druhem reklamy.

   Pro reklamu u nás máte tři základní možnosti:

   1/ Reklamní banner na hlavní straně - ceny jsou od 930 do 1400 korun za týden.

   2/ PR titulek na hlavní straně - titulek odkazující na Vaši stránku nebo zprávu - cena je 2000 korun za týden. K této reklamě nenabízíme žádný bonus ani slevu.

   3/ Textový inzerát v rubrice inzerce - cena je 500 korun, za kterou bude týden nad reklamními bannery a pak bude postupně klesat na konec stránky. K této reklamě nenabízíme žádný bonus ani slevu.

   4/ Komerční sdělení - cena je 500 korun za týden na hlavní straně. K této reklamě nenabízíme žádný bonus ani slevu.

   Při objednávce bannerů na dva a více měsíců poskytujeme slevu 10% a na šest a více měsíců slevu 15%. Jako bonus k bannerům na hlavní straně a v rubrikách nabízíme zdarma vydání jedné reklamní zprávy měsíčně s titulkem na hlavní straně a s označením PR o tom, co nabízíte – podmínkou tohoto bonusu je objednávka minimálně na měsíc. 

   
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2014, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

***

TOPlist