Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  Počasí  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

Reklama u nás se vyplatí. Více...

www.foto-show.cz

Reklama u nás se vyplatí. Více...

 OBRAZEM: Mažoretky ve Valticích postoupily do finále

 VIMPERK - 28. května 2012 - 14:35 - Semifinálové kolo, do kterého postoupily všechny tři skupiny vimperských mažoretek Klapeto a také některé sóloformace z kvalifikace ve Vimperku, se konalo 26. května ve Valticích.

 Z redakční pošty: Alžběta Rückerová

Akce slev. Co jsme pro vás připravili?   

   Toto místo zvolil soubor proto, že je zde velmi příjemná atmosféra, krásné prostředí a hrál zde roli také fakt, že už v minulých letech v tomto městě soubor vybojoval postup do finálového kola. Soubor dobře reprezentoval i letos.

   Již po defilé byly na druhém místě juniorky s náčiním baton, udržely si své místo i po soutěžní choreografii a vybojovaly pro Vimperk stříbrnou medaili. Zároveň postoupily do finále, které se uskuteční 16. června v Přešticích. Na krásném čtvrtém místě se umístily seniorky a na osmém místě kadetky.

   V miniformacích s náčiním baton si kadetky přivezly páté místo, s náčiním pom-pom, třetí místo a v triu také obsadily páté místo. Mezi juniorkami v sólovém vystoupení si nejlépe vedla Kristýna Vondrášková, která skončila osmá.

   Vše děvčatům gratuluji, děkuji jim za reprezentaci a vzornou přípravu. Poděkování patří také rodičům našich děvčat za trpělivost a podporu a velké díky i našim sponzorům!

PR: Navštivte nově otevřené Lovecké a rybářské potřeby!

PR: Vzdělávání pro pracovníky společnosti STS Prachatice

PR: Vodafone Prachatice je s Vámi už rok, přijďte to oslavit!

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...

Více...

Více...

  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2012, Všechna práva vyhrazena