Hlavní strana
 

Zprávy   Kriminalita   Publicistika   Kultura   Fotoreportáže   Inzerce   Názory   Počasí   FACEBOOK   Sportovní odkazy

 

Reklama u nás se vyplatí. Více...

www.foto-show.cz

Reklama u nás se vyplatí. Více...

Reklama u nás se vyplatí. Více...

 

www.prachatickonews.cz - Publicistika

 V Dolních Nakvasovicích se slétly čarodějnice v předstihu

 DOLNÍ NAKVASOVICE - 26. dubna 2012 - 9:46 - Vážná situace v naší společnosti vyvolala potřebu v předstihu svolat na sobotu 21. dubna mimořádný čarodějnický slet a projednat přípravu akcí, které proběhnou v řádném termínu na konci dubna.

 Připravila Marie Peřinková

Akce slev. Co jsme pro vás připravili?   

   Na pozvání zareagovaly tří generace čarodějnic nejen z naší obce, ale své zástupkyně vyslaly i obce okolní a dokonce přilétly i čarodějnice z jiných okresů. Začátek sletu byl stanoven na osmou hodinu večerní, místní pohostinství se však zaplnilo už mnohem dříve a opozdilci měli problém se zaparkováním košťat.

   Celkem dvacet pět začátečnic i velmi zkušených čarodějnic rokovalo až do ranních hodin, neboť vážnost situace ve společnosti si vyžaduje důsledný a zodpovědný přístup. Příspěvky s názvem: Jak se vyrovnat s nárůstem cen za pohonné hmoty; Kde obstarat nedostatkové čarodějnické propriety; Jak správně obsluhovat nové modely košťat; Jak se vyhnout konfliktům doma, v práci, ve vzduchu; měly bouřlivý ohlas a vyvolaly následnou diskuzi.

   V průběhu večera mohly uchazečky projít rychlokurzem a úspěšné absolventky získaly od Asociace čarodějnic Čech a Moravy letecký průkaz. Zpestřením programu bylo defilé modelů košťat, módních doplňků a přehlídka tanečních kreací. 

Máte informace stojící za zveřejnění? Nečekejte až zavoláme a ozvěte se nám sami.

Napište nám e-mail nebo volejte:

+420 724 576 434 a 

+420 607 640 368

 

TOPlist

 

Více...

 
Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2012, Všechna práva vyhrazena
Redakce - Reklama