Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Na počátku klášterní zahrady stáli členové Sdružení Dřípatka

 PRACHATICE - 26. září 2019 - 11:35 - Vážená redakce PrachatickoNews, dovolujeme si zareagovat na nepřesné sdělení uvedené ve vašem příspěvku "Klášterní zahrada zjemňuje město a lidi. Ve fotografiích také" ze dne 5. 9. 2019.

 Z redakční pošty: Lenka Kovačiková, Sdružení Dřípatka, z.s.

   V textu je uvedeno: "Na výstavě najdeme snímky od zemních prací, přes sázení stromů, keřů, a květin, ke kterému ředitel hospicu Robert Huneš pozval školní děti z Prachatic, slavnostní otevření zahrady, až po obrázky čilého života, kterým zahrada dnes kypí".

   Je škoda, že uvádíte nepřesné informace. Na počátku vzniku zahrady stáli členové Sdružení Dřípatka. Ti sehnali nemalé finanční prostředky na její vznik, odpracovali zde mnoho dobrovolnických hodin a podařilo se jim do projektu vznikající zahrady zapojit školní děti a veřejnost (nejednalo se v žádném případě o iniciativu ani aktivitu pana ředitele Roberta Huneše).

   Pro vaši informaci je celý vývoj vznikající zahrady detailně zachycen na těchto stránkách Sdružení Dřípatka: http://www.ngodripatka.cz/park/park.html

   Členové našeho Sdružení jsou velmi rádi, že zahrada slouží všem a stala se příjemným místem uvnitř města, přesto se domníváme, že některé skutečnosti by měly být prezentovány tak, jak se skutečně staly, a neměly by být zkreslovány.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist