Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Městské slavnosti v Prachaticích s Klubem vojenské historie

 PRACHATICE - 22. září 2019 - 10:30 - O minulém víkendu jste mohli navštívit Městské slavnosti v Prachaticích, které se konaly na Velkém náměstí ve spolupráci s Klubem vojenské historie plukovníka Ludvíka Fanty.

 Z redakční pošty: Text - Vladimíra Blažíčková, foto - Miroslava Le Guen, odbor kultury, školství a CR, Městský úřad Prachatice,

   V rámci Městských slavností vystoupily kapely Saxband, InstruMetal, Luckey Brew či country kapela Husmeni. Vynikající gymnastické vystoupení předvedla děvčata z T.A.M., která si bravurně poradila i s malým pódiem. Folklorní vystoupení žáků 5. B ze ZŠ Vodňanská „Jak si hrajeme na Konopickou“ nám připomnělo oslavy úrody lnu a obilí v našem regionu. Country tanečního vystoupení se na letošním ročníku ujala skupina Feagle a návštěvníkům zazpíval soubor Radostné přátelství. Všem vystupujícím mnohokrát děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

   Zajímavý program byl připraven i ze strany Klubu vojenské historie. Mohli jste si prohlédnout dobová vozidla a oblečení z oblasti vojenského i civilního života z období I. světové války a První republiky a vyslechnout zajímavé informace v rámci komentovaných prohlídek. V dopoledních hodinách zde přistavili svá vojenská vozidla z období II. světové války jejich majitelé z Prachatic a okolí a členové klubů vojenské historie.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist