Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Lékárna prachatické nemocnice otevře i o státních svátcích

 PRACHATICE - 12. září 2019 - 9:30 - Lékárna Nemocnice Prachatice, a.s., bude nově poskytovat své služby i o státních svátcích. Konkrétně 28. září, 28. října, 25. prosince a 26. prosince, a to v čase od 9 do 20 hodin. PRACHATICKOnews.cz o tom Informovala tisková mluvčí společnosti Jihočeské nemocnice Iva Nováková.

 Připravil: Zdeněk Přibyl

   „Ve zmíněných dnech není otevřena lékárna v obchodním centru, proto jsme se rozhodli nabídnout služby naší lékárny. Léky předepsané v ambulancích a na pohotovosti si tak pacienti budou moci ihned vyzvednout v nemocniční lékárně. Zatím se jedná o zkušební projekt, pokud bude o službu dostatečný zájem, lékárenskou péči o svátcích nabídneme i v příštím roce,“ řekl předseda představenstva prachatické nemocnice Michal Čarvaš.

   V příjemném prostředí lékárny se zákazníkům věnuje kvalifikovaný personál. Kromě velmi příznivých cen a nízkých doplatků má pro ně připravené i další výhody - slevu při nákupu se zákaznickou kartou a parkování zdarma. Dále nabízí široké spektrum individuálně připravovaných léčivých přípravků. Nově byla nabídka rozšířena i o prostředky zdravotnické techniky a zdravotní obuv.

   „Můžeme se pochlubit opravdu širokým sortimentem léčiv běžných i specializovaných, zajišťujeme i léčiva neregistrovaná v ČR (na takzvaný mimořádný dovoz). Část léčiv objednáváme přímo od výrobců a získáváme tak pro zákazníky lepší cenové podmínky. Samozřejmostí je v lékárně kompletní servis i poradenství v oblasti užívání léků, jejich dávkování a kombinování, jak pro odbornou, tak pro laickou veřejnost,“ doplnil ředitel nemocnice Michal Čarvaš.

   Součástí poskytované lékárenské péče jsou i konzultace v oblasti redukce tělesné hmotnosti, odvykání kouření a lékových interakcí.
Vedle veřejné lékárny jsou zde ještě odborná pracoviště zajišťující léky pro nemocnici a oddělení přípravy cytostatik. "Lékárníci s lékaři úzce spolupracují na klinickém hodnocení léčiv a spolupodílí se na osvětové činnosti v oblasti farmacie, a to například formou přednášek pro veřejnost i pro kolegy z oboru," připojila mluvčí Jihočeských nemocnic Iva Nováková.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist