Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Anketa: Jaká má být letní scéna a arboretum ve Vimperku?

 VIMPERK - 4. srpna 2019 - 11:37 - V minulých dnech byla spuštěna ověřovací anketa pro letní scénu a arboretum ve Vimperku. A co je cílem? Spolek Vimperk žije! chce ve spolupráci s městem připravit dokument, ze kterého bude patrné zadání pro architektonickou soutěž na již konkrétní řešení tohoto území.

 Z redakční pošty: Petr Samek, Vimperk žije!, z.s.

   Po celou dobu se spolek snaží vtáhnout do řešení občany. Chce tak posílit jejich vztah k letní scéně i arboretu.

   Nejprve proběhla veřejná diskuze v MěKS Vimperk, které se účastnili zástupci spolků a samosprávy, zastupitelé a samozřejmě veřejnost. Následovaly besedy se studenty základních a středních škol ve Vimperku. Nakonec mohli občané svoje připomínky a nápady k lokalitě sdělit přímo na místě samém, během akce Majáles 2019.   Výsledky ověřovací ankety budou součástí souhrnné zprávy, která bude výstupem celého projektu Hledá se Vimperk II. Další krok je již na městě Vimperk. Snahou je přesvědčit například Nadaci Proměny či jiné grantové agentury, které mohou městu celý projekt revitalizace území pomoci financovat.

   On-line anketu můžete vyplnit na www.hledasevimperk.cz či přímo na adrese https://www.mobilnirozhlas.cz/app/anketa/letni-scena-arboretum-vimperk.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist