Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Děti z příměstského tábora MAS Netolicko-Blanský les na golfu

 NETOLICKO - 18. července 2019 - 9:20 - "Posíláme vám krátkou informaci a pár fotek z našeho příměstského tábora MAS Netolicko -  Blanský les, který se ve spolupráci ze ZŠ a MŠ DUBNÉ na Českobudějovicku konal minulý týden," napsala nám Pavla Skrbková.

 Z redakční pošty: Pavla Skrbková

   Děti měly skutečně krásný a pestrý týdenní program, mnoho indoorových a zejména outdoorových aktivit. Užily si nejen s dubenskými hasiči, ale chopily se i raftových pádel a nakonec na tréninkovém hřišti v Českých Budějovicích dokonce „vládly golfovými železy“.

   Právě Golfový klub České Budějovice se snaží šířit povědomí o tom, že golf skutečně není drahá „zábava pro vyvolené“, ale je to jedinečný druh aktivity, při které se žáci - začátečníci naučí ovládat nejen své tělo, ale i mysl, koncentraci, koordinaci, etiku, atd.

   Tři desítky dětí byly rozděleny do různých skupin - stanovišť a zábavnou formou, včetně vložených soutěží, byly zasvěceny do tajů tohoto sportu. Na konci akce, kterou si děti opravdu užily, čekal pro každého z účastníků diplom.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist