Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Ahoj školko! Ty víš, co jsme se naučily v naší MŠ Paraplíčko...

 PRACHATICE - 27. června 2019 - 18:38 - Během uplynulých čtyř let se děti naučily v Mateřské škole Paraplíčko Prachatice spoustu nových věcí. Kromě získaných vědomostí a dovedností se však mezi nimi vytvořilo i pouto přátelství, které pokračovalo i za brány školky.

 Z redakční pošty: Lenka Psutková, MŠ Česká - Paraplíčko, Prachatice

   Část dětí se tak pravidelně potkávala na různých akcích (narozeninové oslavy, návštěvy kina, divadla, výlety či hraní na hřištích) a to za doprovodu svých rodičů. Zejména maminky si toto setkávání velmi pochvalovaly.

   Poslední společnou akcí byla šipkovaná a piknik, které zorganizovaly maminky se souhlasem paní ředitelky Heleny Turkové Kubátové přímo v areálu školky. V jejich režii tak na děti čekalo absolvování několika disciplín, jako je opičí dráha, skákání v pytlích, házení míčků na cíl či nošení vajíček na lžíci. Na základě šipek a indicií pak děti s velkou slávou našly poklad ukrytý na lodi. Ten obsahoval spoustu dobrot.

   Následovalo občerstvení, o které se postaraly samotné maminky. Všichni měli možnost pochutnat si na různých specialitách. Pozvání na slunečné odpoledne přijaly i třídní paní učitelky Zdeňka Marková a Petra Friedková. Maminky jim touto cestou poděkovaly za vše, co pro děti během docházky do školky udělaly.

   Bude se nám stýskat. Děti se mezi sebou ale neloučily, neboť v září se opět uvidí. Tentokrát již ve školních lavicích, kde na ně čekají nejen povinnosti, ale i nové zážitky.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist