Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Vavříny ze soutěže mladých cyklistů i do Šumavských Hoštic

 ŠUMAVSKÉ HOŠTICE - 25. června 2019 - 13:09 - Také tento školní rok se dvě družstva žáků ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice zúčastnila již 40. ročníku Dopravní soutěže mladých cyklistů. A opět úspěšně.

 Z redakční pošty: Petr Fleischmann, Šumavské Hoštice

   Na začátku května proběhlo okresní kolo této soutěže v Prachaticích. Zúčastnilo se po 9 ZŠ v každé kategorii – I. kategorie smíšená družstva žáků 4.-6.ročníku (2 chlapci a 2 děvčata), II. kategorie smíšená družstva žáků 7.-9. ročníku. Obě družstva s velkým bodovým rozdílem zvítězila a postoupila do krajského kola, které proběhlo 29. května v Jindřichově Hradci. Tam žáci výborně reprezentovali okres Prachatice a s přehledem zvítězili, když za sebou zanechali vítěze dalších šesti okresů – mezi družstvy i jednotlivci.

   Minulý týden se v Liberci konalo celostátní finále této soutěže (18. – 20. června). Ani tam se naši žáci neztratili a výborně reprezentovali Jihočeský kraj. Soutěže se zúčastnila vítězná družstva ze všech 14 krajů ČR.

   Výborného výsledku dosáhli hlavně žáci v I. kategorii, kde obsadilo družstvo ve složení David Markovec, Ondřej Trojan, Mirka Koubová a Eliška Plíšková nádherné 2. místo. Ve II.kategorii reprezentovali Lukáš Markovec, Filip Aleš, Aneta Ježková a Kamila Korytarová. Ti obsadili v silné konkurenci pěkné 5. místo. Děti na tuto soutěž připravoval učitel Petr Fleischmann. V obou kategoriích pak zvítězila družstva z Krnova.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist