Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 V mezigenerační zahradě v KreBulu se hezky cvičilo i tančilo

 PRACHATICE - 13. června 2019 - 11:19 - Zahrada v KreBulu, na Zlaté stezce v Prachaticích, byla otevřena celý uplynulý víkend. Na neděli dopoledne 9. června nabídla prostor i k cvičení.

 Z redakční pošty: Hanka RH+ Rabenhauptová

   Cvičení se ujaly dvě ženy, paní Helena Koželuhová a Dagmar Vymětalová. Přišli ti, kteří mají rádi pohyb na zdravém vzduchu, dostavili se staří, mladí, celé rodiny s dětmi, děti.

   Cvičitelka Helena Koželuhová zastoupila Středisko Jógy v denním životě, které je sousedem KreBulu. Její vstup byl zaměřen především na procvičení kloubů (ramen, prstů), svalů a celého těla. Cvičilo se vsedě, kdo mohl i ve stoje.

   Paní Koželuhová přinesla s sebou desatero zdravého životního stylu, pro děti od Síty Rojové, vedoucí centra jógy, pohádku. Na fotografiích můžete vidět například spojení rukou za zády. Zkusíte si je také na jednu a druhou stranu sepnout? Helenka Koželuhová, které je přes 80 let, to zvládla hravě!

   Velmi zaujalo i cvičení rodičů (maminek) s dětmi. Pod vedením Dagmar Vymětalové přímo v trávě, s řadou pomůcek, zacvičily maminky s dětmi (některé v doprovodu partnerů, babiček) sestavy na několik krátkých a pro všechny známých básniček, říkadel a písniček. Znáte je, tak třeba „Had leze z díry, vystrkuje kníry…“

   Děti od ředitele KreBulu Zdeňka Krejsy dostaly krasohledy a melouna, od paní Koželuhové pohádku. Bylo to příjemně strávené dopoledne v rytmu tance a pohybu, napříč všemi generacemi. A za podpory Jihočeského kraje a  Města Prachatice.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist