Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Koncert Kdo má rád pomáhá dětem v prachatické nemocnici

 NOVÉ HRADY, PRACHATICE - 12. června 2019 - 15:45 - Devátý ročník benefičního koncertu Kdo má rád se konal v sobotu 8. června na zámku v Nových Hradech na Českobudějovicku.

 Z redakční pošty: Radek Šíma, oddělení informací a styku s veřejností, kancelář hejtmanky, Krajský úřad Jihočeského kraje

   "Bavili se zpěváci i publikum. Skvělé pěvecké výkony. Tleskající i roztančené publikum. To vše podkresleno peněžním výnosem ve výši 51 250 korun pro dětské a novorozenecké oddělení prachatické nemocnice," shrnula zážitky i přínos koncertu hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská, která nad ním převzala záštitu. Nechyběla v žádném z dosavadních ročníků koncertu.

Eva Borská

   Na pódiu se představili například Martina Balogová, Světlana Nálepková, Eva Borská, Bohuš Matuš, Martin France, Martin Maxa či Jiří Štědroň. Taktovky se v roli moderátorky ujala Markéta Mayerová.

Bohuš Matuš

   „Hlavním cílem je, aby se na této akci všichni dobře bavili. A to se nám opět povedlo. Navíc, byť na Medarda, skvěle vyšlo počasí. Děkuji všem, kteří se na přípravě koncertu podíleli i těm, kteří v rámci vstupného či jinak finančně přispěli na dobrou věc,“ uvedla hejtmanka Ivana Stráská s tím, že kraj bude projekt Kdo má rád i nadále podporovat.

Martina Balogová

   Podobné poděkování zaznělo i od hlavního strůjce tohoto projektu a zpěváka Martina France. „Když se sejde tak bezvadná parta zpěváků a k tomu se přidá výborné publikum, je to vždy radost. Navíc tu pomáháme dobré věci v podobě finančního příspěvku pro prachatickou nemocnici. Už nyní se těším za rok na 10. jubilejní ročník, kam všechny samozřejmě zvu,“ dodal France.

Světlana Nálepková

   Zapravdu mu dali Bohuš Matuš a Světlana Nálepková. „Nebereme to jako práci. Spíše jako setkání s milými kolegy podkreslené dobrou věcí. Publikum i prostředí bylo úžasné, opravdu jsme si to užili,“ shodli se zpěváci.

Martin Maxa

   Ředitel prachatické nemocnice Michal Čarvaš sdělil, že se letos pro tamní dětské a novorozenecké oddělení podařilo získat 51 250 korun. „Peníze z této příjemné akce použijeme například na nákup vaniček nebo přebalovacích pultů. Moc děkujeme,“ řekl Michal Čarvaš.

Martin France

   Celou akci, jejíž součástí byl i Dětský den, pozitivně zhodnotil také starosta Nových Hradů Vladimír Hokr. „Těší mě, že jsme tento benefiční koncert mohli hostit po loňské premiéře i letos. Věřím, že se všem u nás v zámecké zahradě opět líbilo,“ uzavřel Vladimír Hokr.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist