Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Třeťáci ze Stezky jsou vicemistry České republiky v hokejbalu

 SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU, PRACHATICE - 12. června 2019 - 8:08 - Nejmladší hokejbalisté (a také dvě hokejbalistky) ze ZŠ Zlatá stezka 240 Prachatice se ve středu 5. června brzy ráno sešli k odjezdu na mistrovství ČR v „Hokejbalu proti drogám“ ve Světlé nad Sázavou. Tam měli obhajovat loňské 4. místo.

 Z redakční pošty: Ondřej Půbal, ZŠ Zlatá stezka 240, Prachatice

   Tým odjel s minimálními změnami oproti loňsku a měl tak větší ambice. Hned v prvním zápase jsme narazili na domácí výběr, se kterým jsme si poradili 2:0. Následovalo utkání s favoritem z Kladna, ve kterém jsme velkou část zápasu vedli 3:1, ale nakonec jsme v závěru během 10 sekund dostali dva rychlé góly a museli se spokojit s remízou 3:3.

   V dalších utkáních jsme porazili ještě Voděrady a Dobrušku. Před posledním zápasem ve skupině jsme tak měli jistotu účasti ve finále. Proti Pardubicím jsme pošetřili největší opory týmu a se soupeřem remizovali 2:2.

   Ve finále jsme znovu narazili na Kladno, které ale neopakovalo chyby z prvního zápasu a zvítězilo 4:2. Celkové 2. místo je největším úspěchem naší školy, navíc byl Adam Bušek zvolen nejlepším hráčem turnaje. V příštích letech se budeme snažit dosáhnout na titul mistra republiky.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist