Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 I Mezigenerační zahrada při společnosti KreBul bude otevřena

 PRACHATICE - 7. června 2019 - 8:29 - Mezigenerační zahrada při společnosti KreBul o.p.s., Zlatá stezka 145 Prachatice, se přihlásila do celostátní kampaně Víkend otevřených zahrad. Ačkoli stav zahrady v současné době, kdy probíhá rekonstrukce domu na Komunitní centrum, ještě zcela neodpovídá představám, přesto jak v sobotu, tak v neděli nabídne zajímavý program.

 Z redakční pošty: Za organizátory Hanka RH+ Rabenhauptová

  V sobotu 8. června již v deset hodin dopoledne v KreBulu proběhne dernisáž výstavy fotografií RETRO Jana Pihera se svými hosty - hudební skupinou Kasteláni z Českých Budějovic. V zahradě bude k nahlédnutí výstavka obrázků na téma Co jsem zažil s babičkou a dědečkem 2019 a bude se vytvářet společná koláž s názvem Šťastné stáří očima dětí. V pravé poledne k poslechu budou hrát a zpívat příznivci společnosti a pojídat se budou pochutiny jak zdravé, tak s láskou vytvořené.

   Odpoledne možná i trocha tance a jazykové konverzace, četba, malba. Kolem druhé hodiny se začne vyrábět. Co? Nu, přijďte a uvidíte, zažijete a třeba i domů odnesete. Určitě k dispozici květiny, rostliny, semena k výměně přineste a odneste si pro radost sobě i druhým.

   V neděli 9. června pak bude od deseti hodin připravena dvouhodinovka o zdravém životním stylu Buď FIT s návody na cvičení, stravování či duševní pohodu. Promítání. Pohoda, není náhoda, a tak pojďte s námi do toho. Těšíme se na vaši návštěvu, jak v sobotu, tak v neděli!

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist