Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Nejlepší instalatéry v jižních Čechách má Nerudovka Vimperk

 VIMPERK - 26. dubna 2019 - 8:15 - Vimperská Nerudovka opět prokázala své kvality, když v krajském kole XV. ročníku Vědomostní olympiády pořádané Cechem topenářů a instalatérů ČR získala první místo v soutěži týmů a druhé a třetí místo v soutěži jednotlivců.

 Z redakční pošty: Kateřina Koubová, SŠ a ZŠ Vimperk, Nerudova

   Žáci oboru Instalatér - Milan Novotný, 2. místo, a Jan Pokorný, 3. místo - prokázali, že svému řemeslu opravdu rozumí nejen po praktické stránce, ale mají také výborné teoretické znalosti.

   Krajské kolo se uskutečnilo formou písemných testů. Soutěžící odpovídali na 60 otázek vycházejících z učebních osnov 1. – 3. ročníku oboru Instalatér, které odborně připravil Cech topenářů a instalatérů ČR (CTI ČR). O úspěchu nerozhodovala pouze správnost odpovědí, ale také časový limit. Čas byl důležitým jazýčkem na vahách při získání shodného počtu bodů, které soutěžící docílili.

   První pozice unikla Milanu Pokornému pouze o jeden bod a Janu Pokornému o body dva, což dokazuje jejich vynikající připravenost, za kterou vděčí svým pedagogům, zejména Ing. Vlastimilu Jiráňovi, Ing. Petru Žuravskému a Jaroslavu Šanderovi, učiteli odborného výcviku.

   O kvalitách obou soutěžících hovoří také výsledné skóre v rámci celé České republiky, kde Milan Novotný obsadil svým výkonem 5. místo a Jan Pokorný 7. místo. Soutěž má již patnáctiletou tradici a její vysokou úroveň zajišťují její organizátoři CTI ČR a firemní partneři, kterými jsou nejvýznamnější firmy z oboru působící na českém trhu.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist