Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Dobročinný bazar darovaných věcí pro vitějovickou knihovnu

 VITĚJOVICE - 6. dubna 2019 - 10:59 - O co jde? Myšlenka „recyklovat“ vše, co už se doma nehodí, se zrodila v místní knihovně. Realizuje se díky vstřícnosti vitějovické prodejny COOP, která poskytla prostor a možnost výběru z nabídky během své otevírací doby.

 Z redakční pošty: Jaroslava Šamatová, Vitějovice

   Co nejčastěji najdete v naší nabídce? Oblečení od renomovaných značek až po tepláky a pracovní oděvy, hračky, kuchyňské náčiní, věci na zahradu a někdy se objeví i zachovalý kus nábytku. Raritou byly túje, které by jinak skončily v kompostu. Teď dělají radost ve Strunkovicích.

   Ne vše se prodá. Když je poptávka nasycená, zbylé zboží poslouží jako dar prachatické a netolické charitě. Místnost vyčistíme, počkáme dva tři měsíce a jedeme znova. V současné době již posedmé.

   Ptáte se, kde bereme věci? Kdo nám co dá.

   Za kolik prodáváme? Vše za 10 Kč.

   Za co utratíme výdělek? Vše pro knihovnu. Na tvůrčí akce pro děti, nové knihy, dovybavení naší pýchy – nově vybudované čítárny.

   Bonusy pro vás: Uklidíte si před Velikonocemi a bez lítosti se zbavíte nepotřebných věcí. Pomůžete potřebným. Neodoláte a uděláte radost sobě i svým blízkým. Vše za 10,-. No nekupte to!. A pomůžete Obecní knihovně Vitějovice. Navštívíte malebnou obec Vitějovice, popř. Osuli či kouzelnou studánku U Trojice nebo údolí Zlatého potoka.

   Sběrné místo: Prodejna COOP, Vitějovice 163, otvírací doba pro příjem zboží 8:00 - 15:00, otvírací doba pro nákup 7:00 - 15:45. Těšíme se na vás!

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist