Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 FOTO: Benefiční maškarní bál přinesl KreBulu 25 000 korun

 PRACHATICE - 25. března 2019 - 6:40 - Společnost KreBul Prachatice zahájila stavbu Komunitního centra na Zlaté stezce 145 Prachatice. Finanční prostředky, které již získala, nestačí na celou rekonstrukci domu, a tak přišla s nápadem otevřít sbírkový účet a uspořádat benefiční maškarní bál. Zadařilo se.

 Z redakční pošty: Hanka Rh+ Rabenhauptová

   Zdeněk Krejsa, ředitel společnosti, sdělil, že byl překvapen, kolik lidí v maskách přišlo, a že je vidět hlad i po této zábavě, ve které po zhodnocení všech pro a proti budou pravděpodobně pokračovat i příští rok!

   Kolem 130 masek, od šašků, princezen, kosmonautů, lékařů, ježibab, dam, dýní, kaktusů, Brumbála a jeho společenství, carevny, černé perly, komedianta, Malého prince, Pipi Punčochaté, jeptišek, až po smrtihlavy, pikové a srdcové dámy, motýla, krále, královny, Červené Karkulky, tygříka, berušky, uklízečky, Marfušky, vesmírné bytosti a mnoho dalších, se dobře bavilo, a to byl také jeden z cílů organizátorů.

   Nápaditá výzdoba, na které se vedle zaměstnanců podílely i děti ze ZŠ Prachatice, Zlatá stezka 387, přes bohatou tombolu (ze které například televize a tablet byly na místě věnovány do nového centra), předtančení Pištínskými baletkami se zdravotně postiženými lidmi, hudba skupiny ValdaBand s perfektním výkonem moderátora a zpěváka muzikálových písní Lukáše Randáka, či půlnoční překvapení zaměstnanců KreBulu „mělo tu správnou šťávu“.

   Sbírkový účet, kam můžete i vy zaslat jakoukoli finanční částku na podporu Mezigeneračního domu – komunitního centra, je: 287392928/0300. „Za jakýkoliv dar vám děkujeme!“ dodává ředitel společnosti KreBul Zdeněk Krejsa.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist