Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Vimperská Nerudovka má dalšího svého firemního partnera

 VIMPERK - 12. března 2019 - 6:11 - Pro podporu a rozvoj učebního oboru Opravář zemědělských a lesnických strojů uzavřela Střední škola a Základní škola Vimperk, Nerudova, spolupráci se společností UNIAGRA CZ a.s. Firma se zabývá prodejem a servisem zemědělské a komunální techniky v oblasti jižních Čech a Vysočiny.

 Z redakční pošty: Kateřina Koubová, SŠ a ZŠ Vimperk, Nerudova

   „Provádíme také odborný servis prodávaných strojů. K tomuto účelu slouží špičkově vybavená dílna s týmem specializovaných a výrobci certifikovaných techniků,“ řekl vedoucí prodeje Ing. František Zahrádka.

   Žáci z Nerudovky ve firmě absolvují odborné přednášky o nových technologiích, způsobech fungování a opravách zemědělských a komunálních strojů. Zároveň navštíví dílnu, kde teoretické informace získané ve školicím středisku uvidí v praxi. „Jsem potěšen, že se naši žáci mohou seznámit s širokou škálou techniky a zároveň uvidí, že kvalitně odvedená práce servisního technika je nutností,“ uvedl učitel odborného výcviku Ing. Václav Kursa.

   Spolupráce s firmou UNIAGRA CZ a.s. je dalším bonusem, který Střední škola a Základní škola Vimperk svým žákům nabízí. „Jde nám zejména a o to, abychom žáky přiblížili co nejvíce praxi a aby v průběhu školní docházky získali dostatek znalostí pro kvalitní přípravu na budoucí povolání,“ dodal Václav Kursa.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist