Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 FOTO: Dvě významná jubilea na Country bále v Prachaticích

 PRACHATICE - 9. března 2019 - 16:45 - Vzpomínkou na bývalého člena kapely HUSMENI, na pana učitele, muzikanta a skvělého znalce lidových písniček Františka Jordáka, který odešel do muzikantského nebe letos 9. února, byl zahájen v sobotu 2. března 5. country bál.

 Z redakční pošty: Text - Zdena Hrůzová, foto - Zdena a Karel Hrůzovi

   Při vzpomínkové písni Michala Tučného "Tam u nebeských bran" nechyběly u většiny návštěvníků slzičky a všichni pánové vzdali hold velkému muzikantovi smeknutými stetsony.

   Po tomto dojemném začátku ve společenském sále Národního domu, který byl vyzdoben ve stylu westernového městečka, mohl už pátý jubilejní bál pokračovat ve veselém tónu.

   Předtančení, které se neslo v duchu dalšího jubilea, a to 10. výročí založení Senior country klubu SENSEN, mělo velký úspěch a seniorští country tanečníci ukázali, že dokážou své publikum opravdu pobavit.

   Narozeninové dorty byly sice jen z polystyrénu, a tak je kamarádům z Husince, Velešína, Starých Prachatic a všem ostatním návštěvníkům oslavenci nemohli nabídnout, ale o to větší byla nabídka programu od všech tanečníků. Své choreografie předvedlo taneční seskupení country nadšenců Pepy Frnky, tanečníci z "Kovárny" a část tanečníků ze "Širáku" z Velešína, a tak i během hudebních přestávek bylo se stále na co dívat.

   Přesto, že velkou konkurencí pro pořadatele byly masopustní zábavy v nejbližším okolí, tak vděční návštěvníci vydrželi v Národním domě do pozdních nočních hodin.

   Country bál odstartoval oslavy 10. výročí založení Country klubu SENSEN a důstojně tak zahájil sérii akcí v rámci projektu 10 LET COUNTRY V PRACHATICÍCH - 10x COUNTRY PRO PRACHATICE.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist