Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Březnové Dny ochrany přírody slibují řadu zajímavých aktivit

 PRACHATICE - 2. března 2019 - 6:50 - Do příprav tradiční akce „Dny ochrany přírody“ v měsíci březnu se tentokrát zapojilo hned několik organizací. Společně připravují celou řadu zajímavých aktivit.

 Z redakční pošty: Jiří Machart, ředitel DDM Prachatice

   Formou besed, přednášek, výletů a vzdělávacích aktivit připomenou problematiku ochrany životního prostředí v našem městě. Téma letošního roku je „Voda v přírodě a kolem nás“.   Na projektu se podílejí Město Prachatice prostřednictvím odboru životního prostředí, CEV Dřípatka, DDM Prachatice, Sdružení Dřípatka a Prachatické muzeum. Podporu akci poskytují Ministerstvo životního prostředí, Ministerstvo zemědělství, ČVUT Praha, Národní zemědělské muzeum.

   Můžeme se těšit na badatelské a poznávací aktivity v CEV Dřípatka a Prachatickém muzeu. V DDM chystáme besedy a exkurze. Dále podnikneme výlety do okolí Prachatic, během nichž budeme hledat studánky, a vyrazíme do Vodňan, kde jsme zváni na prohlídku rybářské školy a jejích unikátních akvárií.

   Zajímavou akcí bude jistě tzv. běh pro Haiti. Na vlastní kůži si vyzkoušíme, jaké to je ujít delší trasu s barelem vody přesně tak, jak to denně dělají děti právě na Haiti nebo třeba v Africe. Vše výše uvedené a ještě mnohem víc na vás čeká v celém průběhu měsíce března.

   Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách nebo na letácích.

   Za tým realizátorů všechny srdečně zveme!

   Blanka Dvořáková, CEV Dřípatka, Lenka Kovačiková, Sdružení Dřípatka, Miloslava Fidlerová, Prachatické muzeum, Jiří Machart, DDM Prachatice,

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist