Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Olga Lounová a Narttu: Piškvorky ve společném videoklipu

  PRAHA, PRACHATICE - 1. března 2019 - 8:52 - Jihočeští Narttu začínají letošní rok ve velkém stylu. Do zbrusu nového singlu a videoklipu si pozvali známou zpěvačku Olgu Lounovou, se kterou zpěvák Honza Tláskal zažil v klipu milostné chvíle i bolestný rozchod.

 Z redakční pošty: Roman Mráz/Honza Tláskal, fotky: Terezka Kožíková

   Honza, kterého můžete kromě Narttu vidět a slyšet také v divadle RockOpera Praha, nám o klipu krátce prozradil: „Ten skvělý text, jehož autorem je náš kytarista Roman Mráz, si zkrátka říkal nejen o videoklip, ale také o výjimečného hosta. Olga je nejen krásná žena a skvělá zpěvačka, ale také úžasný člověk. Proto pro nás byla od začátku jasnou volbou. Myslím, že jsme si po všech stránkách sedli a věřím a doufám, že to tak budou vnímat i naši fanoušci.“

   Roman Mráz doplňuje: „ Natáčení videoklipu probíhalo v ateliérech AVU Praha a zabralo celý dlouhý den. Jako u každého videoklipu, tak ani u tohoto nebyla nouze o humorné, ale i krušné chvilky. Třeba když se točila scéna s mlhou, tak se spustil protipožární hlásič a museli jsme řešit horkou linku na pražské hasiče. Nakonec to tedy dobře dopadlo, a tak si všichni oddychli, protože platit výjezd se nám teda fakt nechtělo! Máme mimo jiné také hodně a hodně zážitků jak se říká „ze zákulisí“, ale o tom raději někdy jindy. Přece jen jsme slušní hoši. Jinak natáčení bylo velice příjemné, protože Olga je profík a všecko se zvládalo na výbornou. Pak jen stačilo počkat na mravenčí práci filmařů a klip byl na světě.

   Co se týče samotného děje videoklipu, tak je to o dvou malířích, kteří společně prožívají nějaký život, který je plný vášně, radosti, ale také zklamání. Takže se vsadilo na klasiku a režisérka to nechala nakonec otevřenější, aby si z toho každý divák odnesl to svoje“.

   Nový singl, který vznikal pod taktovkou producenta Armina Effenbergera, je již nasazen v několika rádiích po celé ČR a v jednom dokonce už potřetí vyhrál hitparádu. Piškvorky můžou fanoušci již nyní stáhnout na platformách Spotify, Apple music a dalších.

   Singl a videoklip Piškvorky, který skupina vypustila tématicky na svátek sv. Valentýna, je již třetí ochutnávkou z připravované desky. Za kameru se opět postavila Nina Ščamborová, v jejíž režii vznikly i předchozí klipy skupiny, jako například Strašák Viktor, nebo Hračky.

   Všechna videa, včetně toho nejnovějšího, najdete na YouTube zde. Kdo z fanoušků nechce přijít o nejžhavější novinky, které kapela chystá, určitě by neměl opomenout odebírání kanálu Narttu TV na YouTube.„Moc se těšíme, až Piškvorky představíme na živo i na Prachaticku, konec konců jsme tady doma,“ doplňuje kytarista Roman Mráz.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist