Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Beseda Médiím na kloub. Zajistěte si včas vstupenky, říká RH+

 PRACHATICE - 27. února 2019 - 10:45 - Besedu Médiím na kloub připravují na středu 6. března od 10:00 hodin v Radničním sále Staré radnice v Prachaticích významné osobnosti, nadace a týmy hlavně ze světa médií a komunikací.

 Z redakční pošty: Hana Rabenhauptová, referent pro samosprávu a komunitní plánování, Městský úřad Prachatice

   Patří k nim Ing. Zdeněk Svoboda, Nadační fond Lepší senior, Mgr. David Kudrna, Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost a tým reportérek České televize Mgr. Lea Surovcová, Pavla Kubálková, Dis., Bc. Tereza Strnadová.

   Tento projekt SenSenu má na zřeteli podporu mediální gramotnosti seniorů. Cílem projektu je prohloubit v seniorech zájem o fungování médií a naučit je zdravě "konzumovat" jejich obsah.

   Žijeme v době informační, informace nikdy nebylo snazší získat, stejně tak ale nebylo snazší se v nich ztratit. Senioři jsou v tomto směru, nikoli vlastní vinou, zranitelní dvojnásob. Série besed na problém fake news, dezinformací, hoaxů a dalších nepravostí upozornit.

   Besedy proběhnou v březnu v sedmi městech České republiky, 6. 3. 2019 od 10:00 hodin i v Radničním sále v Prachaticích. Organizuje ji město Prachatice a klub SenSen Prachatice. Malé občerstvení je zajištěno, chybět nebude losování vstupenek o zajímavé ceny.

   Počet míst je omezen, zajistěte si včas vstupenky u Hanky RH+ (telefon: 724 188 864 anebo na e-mailu: hana.rabenhauptova@mupt.cz

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist