Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Vyzkoušej si ELEKTRO. Zájemcům to nabídla SŠ a ZŠ Vimperk

 VIMPERK - 21. února 2019 - 6:16 - Vyzkoušej si ELEKTRO. Tak zněl název akce, kterou pořádala Střední škola a Základní škola Vimperk pro zájemce o studium elektro oborů.

 Z redakční pošty: Kateřina Koubová, Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova

   Tři středy v týdnech od 30. ledna do 13. února mohli budoucí uchazeči o studium oborů Mechanik elektrotechnik a Elektromechanik pro zařízení a přístroje navštívit vimperskou Nerudovku a získat podrobné informace.

    „Potencionálním žákům jsme vysvětlili systém teoretické i praktické výuky, seznámili je s možností mimoškolních aktivit v našem školním internetovém rádiu a kabelové televizi a ukázali jim odbornou učebnu, která byla ve spolupráci s firmou Rohde & Schwarz vybavena měřicími přístroji,“ uvedl ředitel školy Ing. Petr Žuravský.

   Workshopů se pravidelně účastnili i zástupci naší partnerské firmy Rohde & Schwarz. Na jejich stanovišti si mohli návštěvnici vyzkoušet pájení elektrických obvodů a za dobře odvedenou práci získali malou pozornost.

   Řadu uchazečů zaujalo školní internetové rádio Epigon a televizní studio s profesionální střižnou. „Věřím, že jsme naplnili představy rodičů i jejich dětí a budeme se moci těšit na nové studenty v prvním ročníku obou oborů elektro,“ dodal ředitel Petr Žuravský.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist