Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Jedno auto zastavilo, druhé ženu porazilo. Hledají se svědci

 PRACHATICE - 21. února 2019 - 06:06 - Dopravní policisté žádají o informace svědky dopravní nehody, která se stala v úterý 19. února ve 12:11 na přechodu pro chodce v prachatické ulici Slámova, naproti obchodu Elektro Kadlec.

 Z redakční pošty: Martina Joklová, mluvčí Policie ČR

   Ze zavinění dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič dosud neznámého osobního vozidla, pravděpodobně tovární značky Dacia nebo Hyundai, barvy zlaté metalízy, který nedal přednost chodkyni na vyznačeném přechodu pro chodce. Došlo tak ke auta střetu s chodkyní, která následně upadla před vozidlo na zem. Tento řidič zastavil a krátce s ní komunikoval. Poté z místa odjel neznámo kam.

   Důležitým svědkem je řidič osobního motorového vozidla červené barvy, který v té době v pravém odbočovacím jízdním pruhu dával přednost na uvedeném přechodu pro chodce výše uvedené chodkyni, aby se přihlásil na policii k poskytnutí informací.

   Dopravní policisté dále žádají o informace i další případné svědky této dopravní nehody a především žádají řidiče, účastníka dopravní nehody, aby policisty kontaktoval na jejich služebně v ulici Pivovarská 4 v Prachaticích, telefonní číslo 974 236 254, nebo prostřednictvím tísňové linky 158. Děkujeme.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist