Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Zdravé město Prachatice předalo "jak na to" městu Vimperku

 PRACHATICE, VIMPERK - 13. února 2019 - 15:05 - Prachatice navštívilo vedení města Vimperka v čele se starostkou Jaroslavou Martanovou a místostarostou Zdeňkem Kunclem. Na programu bylo hlavně téma Zdravých měst.

 Z redakční pošty: Hanka Rabenhauptová (RH+)

   Hosty přijal místostarosta Prachatic Jan Klimeš. Setkání se zúčastnila koordinátorka Zdravého města Prachatice Marie Peřinková spolu s místostarostou města Miroslavem Lorencem.

   Na programu setkání bylo předání know-how Zdravého města Prachatice, které je součástí Národní sítě zdravých měst (NSZM) již jedenáctým rokem. Za političky Zdravého města Prachatice Hanky Mrázové to město Prachatice dotáhlo do kategorie C a právem jí patří velké poděkování. Současným politikem je Jiří Machart.

   Koordinátorka a její asistentka předložily Vimperku, vše potřebné. Popsaly a vysvětlily, jak, kde a kam se přihlásit, co proto udělat, co to pro město a města znamená. V současné době je v NSZM přes 130 aktivních měst a řada svazků obcí a MAS. Předložen byl propagační materiál, rozebrány webové stránky Zdravého města Prachatice i www.nszm.cz, kde je řada příkladů dobré praxe.

   Závěrem od místostarosty Jana Klimeše zaznělo pozvání na Fórum Zdravého města Prachatice, které se uskuteční v úterý 19. února od 17:00 ve Společenském sále Národního domu v Prachaticích.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist