Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Další host na Montessori patře ZŠ: Petr Procházka, hokejista

 PRACHATICE - 1. února 2019 - 9:35 - Petr Procházka, hráč druhé hokejové ligy HC David servis České Budějovice, nebyl zdaleka první ani poslední host na Montessori patře v ZŠ Národní Prachatice. Zajímavých lidí je totiž kolem hodně a někteří mají chuť se podělit o svoje dovednosti a zkušenosti i s dětmi. A to byl i tento případ.

 Z redakční pošty: Martina Zíková, Montessori, ZŠ Národní, Prachatice

   Petr Procházka mluvil před cca 70 dětmi a vyprávěl o svých začátcích, o tvrdém tréninku už od deseti let, o ztrátě kamarádů, když musel přejít ze své původní školy do sportovní, o rodičích, kteří ho podporovali a možná někdy i bránili ve větším rozletu.

   Zprvu byl na besedě trochu nesmělý – početné publikum ho zaskočilo – ale když ukazoval, co všechno má hokejový obránce na sobě, jak vypadají brusle profi hráče, zasvítily oči nejen klukům. O podpis na i ty nejmenší a trochu otrhané papírky si přišlo mnoho dětí.

   Cílem takových setkání není zdaleka jenom seznámit děti se zajímavými lidmi, ale ukázat, že za úspěchem stojí dřina, odříkání, oběť a spousta času, často i peněz a podpory nejbližších.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist