Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Žáci elektro oborů vimperské Nerudovky mají praxi ve výrobě

 VIMPERK - 24. ledna 2019 - 7:07 - Odborná praxe žáků Střední školy a Základní školy Vimperk, oboru Elektromechanik pro zařízení a přístroje, vedená společností Rohde & Schwarz, byla 14. ledna přesunuta přímo do výroby. Praktikanti tak opustili školící středisko firmy, kde od listopadu získávali dovednosti potřebné pro přechod do reálného provozu.

 Z redakční pošty: Kateřina Koubová, SŠ a ZŠ Vimperk, Nerudova

   V současné době jsou žáci rozděleni na samostatná pracoviště, kde pracují pod odborným dohledem přidělených mentorů. Na jednotlivých střediscích se budou v pravidelných intervalech, dle předem stanoveného rozvrhu, střídat. Získají tak co nejširší znalosti a dovednosti v oboru a zároveň tím bude eliminováno riziko jednotvárnosti vedené praxe.

   „V příštím školním roce bychom chtěli spolupráci s firmou Rohde & Schwarz rozšířit o další specifickou část, kterou je přeshraniční spolupráce s naší partnerskou školou v Bavorsku. Doplníme tak nový kamínek do pomyslné mozaiky nabídky získávání kvalitních odborných znalostí a dovedností našich žáků,“ uvedl Ing. Petr Žuravský, ředitel SŠ a ZŠ Vimperk, Nerudova.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist