Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Spolek Slunečnice Vimperk děkuje za Christmas Stella schines

 VIMPERK/PRACHATICE - 22. ledna 2018 - 9:44 - Obrovské poděkování posílá Spolek Slunečnice Vimperk do Prachatic. Konkrétně organizátorkám charitativní prodejní akce Christmas Stella schines, která se konala vloni 15. prosince v kavárně Nebe v Prachaticích.

 Z redakční pošty: Uživatelé Spolku Slunečnice Vimperk

   Charitativní akci vymyslela malá Stella Hauptmanová, která se před více než rokem rozhodla podpořit lidi, kteří mají život ztížený handicapem nebo jiným sociálním znevýhodněním.

   Naše nezisková organizace byla vylosována jako jedna z podpořených organizací druhého ročníku této charitativní akce. Spolek Slunečnice byl do této předvánoční akce zařazen díky spoluorganizátorkám Radmile Kušnirikové a Jitce Nachlingerové.

   Akce byla velice úspěšná, Kavárnu Nebe navštívilo a celou akci podpořilo obrovské množství lidiček, kteří ani v této uspěchané době nejsou lhostejní k nelehkému osudu lidí s handicapem.

   Z výtěžku byl Spolek Slunečnice podpořen nemalou částkou 25 320 korun, která bude použita na fyzioterapii a rehabilitaci uživatelů s mentálním, zdravotním a kombinovaným postižením.

   Děkujeme za podporu všem, kdo se na akci podíleli a hlavně těm, kteří jí podpořili!

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist