Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Nové školní bagry pro strojníky mají ve vimperské Nerudovce

 VIMPERK - 22. ledna 2019 - 7:33 - Žáci učebního oboru Strojník silničních strojů v naší škole mají nové kompaktní rypadlo a smykový nakladač značky Bobcat. Střední škola Vimperk je pořídila z prostředků Evropské unie získaných v rámci dotačního programu IROP.

 Z redakční pošty: Kateřina Koubová, SŠ a ZŠ Vimperk - Nerudovka

   Nově pořízená technika umožní našim žákům rozšířit dovednosti a praktické zkušenosti s řízením a prací v různých terénech a s rozličnými materiály.

   Naše škola vyučuje obor Strojník silničních strojů jako jediná v Jihočeském kraji. A díky aktivní spolupráci se společností Swietelsky nabízíme našim žákům jedinečnou možnost získat znalosti v oboru, který je v současné době velmi žádaný nejen při budování dopravní infrastruktury, ale také ve stavebnictví, kde velmi citelně chybí řidiči stavební techniky.

   Firma Swietelsky nám poskytuje strojní vybavení určené k demontáži, na němž se žáci oboru učí postupy jak stroje správně servisovat, opravit v případě náhlé poruchy a zároveň pochopí celkovou funkcionalitu jednotlivých komponent.

   Tento atraktivní obor nabízí řadu výhod nejen po úspěšném zakončení studia, ale již v jeho průběhu. Hlavními benefity jsou zejména svářečské kurzy a řidičské oprávnění skupiny B a C.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist