Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Vánoční příběh, nadílka, zpívání a přání hezkých svátků všem

 PRACHATICE - 29. prosince 2018 - 22:07 - Kouzelné a sváteční bylo úterý 18. prosince v naší mateřské školce Paraplíčko. Po dlouhých přípravách, nacvičování koled, básniček a výrobě vánočních svícnů, andílků a přání jsme se všichni konečně dočkali. Od rána byla v Paraplíčku slavnostní nálada, děti byly natěšené a nedočkavé.

 Z redakční pošty: Text a foto - Mirka Studená, MŠ Česká – Paraplíčko

   První dárek jim přinesly studentky prachatické pedagogické školy a jejich vánoční příběh, který dětem zahrály a zazpívaly, byl opravdu překrásný. Vánoční zvoneček potom děti zavolal k nazdobenému stromečku a pod ním jsme našli mnoho nových hraček, které si děti rozdělily do svých tříd. Ještě před obědem si s nimi stihly chvilku pohrát.

   Po krátkém odpočinku na lehátkách nás čekala ta nejdůležitější část dne. Na odpoledne byli pozváni všichni rodiče, prarodiče i sourozenci ke společnému „VÁNOČNÍMU ZPÍVÁNÍ“. Sešli jsme se v našem zahradním amfiteátru, zimu zaháněli horkým čajem a z reproduktorů nám zněly koledy.

   V půl čtvrté zahájila společné zpívání koleda Nesem vám noviny a potom už se střídaly vánoční básničky s písničkami, jedna za druhou. Zpívat nám pomohli i hosté, nikdo nic nepokazil, děti byly moc šikovné a hlavně jsme si všichni užili klidné a pohodové odpoledne. Přání veselých Vánoc od všech dětí bylo určitě slyšet po celém sídlišti...

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist