Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Sportovní fanoušci Štěpán a "Dárek" byli mezi hvězdami jihu!

 ČESKÉ BUDĚJOVICE/PRACHATICE - 21. prosince 2018 - 8:45 - Jako každý rok se v úterý 18. prosince zúčastnili sportovní fanoušci Štěpán Šádek a Jaroslav "Dárek" Černý z Prachatic vyhlášení nejlepších sportovců Jihočeského kraje v českobudějovickém Metropolu. Mezi hvězdami jihu na ně čekalo milé překvapení.

 Připravil: (zp), foto: Monika Prospalová

   "Je to vždy zajímavé, zejména pro nás, sportovní fanoušky. Potkáte tam spoustu známých tváří, jejichž výkony sledujeme jen z hlediště, z televize, nebo o nich čteme v tisku," rozplývali se nadšením oba sportovní fanoušci.

   Vítěz ankety o nejlepšího sportovce kraje Martin Šonka se nemohl zúčastnit. "Ale s tím máme krásné foto už z loňského roku. Při odchodu z tohoto pohodového setkání jsme letos v šatně narazili na manžele Prospalovi. Živá legenda - hokejista čerstvě uvedený do Síně slávy, současný trenér českobudějovického Motoru Václav Prospal velmi ochotně vyhověl naší žádosti o společné foto. Za objektivem pak stála jeho půvabná manželka Monika, která se sama nabídla k tomuto "zvěčnění"! Pro někoho maličkost, pro nás, "pokročilé" sportovní fandy opravdu velká památka!"

   Z fotografie je patrné, že oba naši oblíbení sportovní fanoušci Štěpán Šádek a Jaroslav "Dárek" Černý měli v tu chvíli druhé Vánoce. Přejeme jim to!

   A ještě zmíněná fotografie z loňského roku s létajícím Martinem Šonkou:

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist