Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 KreBul vyhlásil 3. kolo veřejné zakázky na rekonstrukci půdy

 PRACHATICE - 13. prosince 2018 - 20:58 - KreBul, o.p.s. vyhlásila dne 22. listopadu již třetí kolo veřejné zakázky na rekonstrukci půdních prostor domu Křižovatka u parku, Zlatá stezka 145 Prachatice. V půdních prostorách má vzniknout komunitní centrum, včetně potřebného zázemí, a to včetně bezbariérových přístupů – výtahu.

 Z redakční pošty: Za KreBul, o.p.s. Zdeněk Krejsa, ředitel

   Organizace získala finanční podporu ve výši téměř pět milionů korun z evropských fondů, konkrétně z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) právě na stavbu komunitního centra. „Myšlenka stavby vznikla u samotných návštěvníků našich akcí a je jen první etapou celkové rekonstrukce půdních prostor domu Zlatá stezka 145,“ shrnul Zdeněk Krejsa.   Projektová žádost byla podána do výzvy, kterou připravila MAS Šumavsko. Ta při sestavování výzev vychází právě z potřeb měst, obcí, organizací v regionu.

   Podvakráte byla veřejná zakázka zrušena, a to z důvodu, že se do ní nepřihlásil žádný z uchazečů. V obou případech to bylo z důvodu nedostatku kapacit (personálních a bohužel i materiálních). Věříme a držíme si palce, aby se to napotřetí povedlo.   Veškeré informace k veřejné zakázce a kompletní dokumentaci lze najít na veřejném profilu zadavatele, který je umístěn na www.tenderarena.cz. Děkujeme za případné sdílení.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist