Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Vimperská Nerudovka zahájila praxi žáků v Rohde & Schwarz

 VIMPERK - 12. listopadu 2018 - 11:29 - Žáci druhého ročníku oboru Elektromechanik pro zařízení a přístroje strávili 5. listopadu první den odborného výcviku ve společnosti Rohde & Schwarz. Po úspěšném otevření elektro kroužku „Mladý koumák“ je to další bod vzájemné spolupráce zdejší firmy a Střední školy Vimperk - Nerudova.

 Z redakční pošty: Kateřina Koubová, SŠ a ZŠ Vimperk - Nerudovka, foto: Kateřina Koubová a Miroslav Bečvář, student 4. ročníku oboru Mechanik Elektrotechnik

   Naši žáci zde získají mnoho pro praxi v oboru velmi důležitých znalostí a dovedností. Nejprve budou odborně školeni ve školícím středisku společnosti Rohde & Schwarz a následně přejdou přímo do provozu, kde se budou v průběhu druhého pololetí zařazovat do výroby. Pracovat budou odděleně na jednotlivých pracovištích firmy, vždy pod vedením zkušeného mentora, který jim bude předávat své zkušenosti.

   Jednotlivá stanoviště budou střídat v pravidelných, předem přesně nadefinovaných cyklech, aby žáci získali odborné znalosti ze všech elektro zaměření firmy.

   Naše škola má obdobně propracovaný odborný výcvik i v dalších vyučovaných oborech. Chceme tak výuku našich žáků co nejvíce přiblížit praxi, protože praktické dovednosti jsou zejména pro řemeslné obory velmi důležité. Žáci zároveň získají kvalitní pracovní návyky, což jim pomůže v budoucím zaměstnání.

   Podrobné informace podá Mgr. Kateřina Koubová, mobil 777 174 404,
e-mail: koubova@stredni-skola.eu.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist