Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Střední škola a Základní škola Vimperk: Den otevřených dveří

 VIMPERK, PRACHATICE - 6. listopadu 2018 - 22:52 - Střední škola Vimperk pořádá v sobotu 10. listopadu den otevřených dveří. Svým návštěvníkům nabízí příležitost prohlédnout si celou řadu odborných  učeben, možnost vyzkoušet si například práci před televizní kamerou nebo si můžete také dát svatomartinskou husu. Fakt.

 Z redakční pošty: Kateřina Bezděková, Střední škola a Základní škola Vimperk

   Otevřeno pro vás bude školní rádio Epigon, zkusíte si i práci televizních moderátorů. Zájemci o elektro obory jistě ocení systémy pro energeticky nezávislé domy, tzv. ostrovní systémy. Žáci oborů Opravář zemědělských strojů a Strojník silničních strojů vám se svými učiteli předvedou svařovací simulátor, svářečskou školu, silniční a zemědělskou techniku a mnoho dalšího.

   Otevřena bude také naše učebna pro obor Mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení a Instalatér, kde uvidíte například solární kolektory, tepelná čerpadla, olejové a plynové kotle. Nahlédnout můžete do tesařských a pokrývačských dílen, nebo na pracoviště výuky zemědělských a lesnických oborů.

   Zájemci o obor Kadeřník – vizážista si mohou prohlédnout všechna školní kadeřnictví – ve Vimperku v Nádražní ulici 236 a v Prachaticích v Kasárenské a České ulici. Veškeré služby zde tento den nabízíme zdarma.

   Den otevřených dveří bude probíhat také na odloučeném pracovišti v Prachaticích. Zde uvidíte práci kadeřníků a vizážistů. Navštívit můžete náš kosmetický salón, kde také budou všechny služby zdarma. Uvidíte ukázku práce číšníků a můžete ochutnat hnětýnky, které budou zdobit naši žáci oborů Kuchař – číšník – výživový poradce a Kuchař – číšník – specialista studené kuchyně.

   Ve Vimperku bude otevřena školní restaurace Sv. Rafael, kde se bude podávat tradiční svatomartinské menu.

   Podrobné informace podá Mgr. Kateřina Koubová, 777 174 404, bezdekova@stredni-skola.eu

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist