Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 V hlavní budově Městského úřadu ve Vimperku se staví výtah

 VIMPERK - 4. listopadu 2018 - 23:04 - Od 25. října po dobu třech měsíců je prováděna výstavba osobního výtahu v hlavní budově Městského úřadu Vimperk, Steinbrenerova 6. Výstavba bude prováděna za plného provozu s minimálními omezeními.

 Z redakční pošty: Zdeněk Ženíšek, tajemník MěÚ Vimperk

   A i přesto, že některé zvláště rušivé pracovní činnosti budou prováděny mimo pracovní dobu úřadu i úřední hodiny, rozhodně veřejnost i zaměstnanci budou muset strpět některé nepříznivé důsledky výstavby, jako je zejména nadměrná hlučnost, zvláště bouracích prací, velká prašnost i různá prostorová omezení.

   Tyto práce, a s tím související omezující dopady, se dotknou zejména podatelny úřadu, výběru poplatků za odpady, agendy občanských průkazů, agendy cestovních dokladů a evidence trvalých pobytů, matriky, agendy krizového řízení, Czech Pointu, dále pak samotného vedení úřadu (starosta, místostarosta, tajemník) včetně kanceláře starosty, odboru rozvoje a odboru kontroly. Okrajově se výstavba též dotkne i odboru investic a údržby a finančního odboru.

   Chtěl bych tímto požádat širokou veřejnost o pochopení veškerých negativních dopadů, které nastanou při provádění výstavby osobního výtahu. Po instalaci osobního výtahu dojde k zásadnímu zlepšení dostupnosti úřadu zejména pro starší občany i rodiče s dětmi, zvláště v souvislosti s vítáním občánků, uzavíranými sňatky a dalšími, zejména slavnostními akcemi i s běžným provozem výše popsaných agend úřadu.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist