Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Dvojí poděkování a pozvání do Galerie sv. Jana N. Neumanna

 PRACHATICE - 8. října 2018 - 14:35 - V klášteře Milosrdných sester sv. Karla Boromejského, Neumannova 142, Prachatice, se 20. září konala přednáška o životě a díle prachatického rodáka profesora Karla Beneše. Byl předním českým biologem a teologem.

  Z redakční pošty: Sestra Alena, Neumanneum Prachatice

   Karel Beneš se podílel kromě jiného na založení Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, kde působil na Biologické a Teologické fakultě.

   Zajímavou přednášku přednesl rektor Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích doc. Tomáš Machula, Ph.D., Th.D. Přednáška nesla název shodný s názvem nové knihy o Karlu Benešovi, kterou nedávno vydala Jihočeská univerzita v edici Episteme: Apologia pro vita mea – Obhajoba mého života.

   Přednáška se konala v nové galerii sv. Jana Nep. Neumanna, která byla dovybavena za přispění Města Prachatic a Jihočeského kraje.

   Další zajímavá přednáška, na kterou vás zveme a kterou v klášteře v prostorách galerie sv. Jana Nep. Neumanna pořádá Křesťanská akademie 25.10. v 17 hod. bude mít název i téma: Cesta čaje – Srí Lanka.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist