Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 PRACHATICE: Poprvé představili video o sociálních službách

 PRACHATICE - 4. září 2018 - 10:05 - V rámci projektu Plánování sociálních služeb v Jihočeském kraji II se uskutečnilo v pátek 31. srpna v Čajovně U Hrušky v Prachaticích veřejné představení nového videospotu Sociální služby ORP Prachatice.

 Z redakční pošty: Hanka RH+ Rabenhauptová

   Plný název projektu je Podpora procesů plánování sociálních služeb na místní úrovni v rámci projektu Plánování sociálních služeb v Jihočeském kraji II, za finanční podpory EU.

   Videospot byl poprvé promítnut těm, kteří byli jeho aktéry - poskytovatelům, uživatelům a zadavatelům sociálních služeb. Pozvání přijala Hanka Bolková, zastupitelka města, nechyběla ani návštěva ze Slovenska - poslanec Prievidzi Michal Tobiáš, ani “herci a herečky“, dobrovolníci.

   Setkání a diskuze o sociálních službách se zúčastnili klienti a zástupci služeb, například Azylového domu sv. Petra ze Záblatí, Farní charity Prachatice, Domova seniorů Mistra Křišťana v Prachaticích, prachatického Domova Matky Vojtěchy, Klubu zdravotně postižených, pečovatelské služby, ale i z chráněné dílny STROOM Dub, zástupci sociální rehabilitace, občanské poradny, společnosti KreBul, z Portusu Prachatice – krizového centra, NZDM, nebo i z hospice…

   V úvodu promluvili autoři videospotu - Petr Krejsa, režisér a střihač dokumentu, a Hanka RH+ Rabenhauptová, autorka námětu a scénáře. Poděkování se tvůrcům dostalo od všech přítomných i paní zastupitelky.

   Sociální služby jsou důležité. Andrea Tajanovská z APSS v ČR nabídla prezentovat spot Sociální služby na ORP Prachatice v rámci X. výročního kongresu poskytovatelů sociálních služeb v ČR (Týden sociálních služeb v ČR 2018, kde je město Prachatice partnerem od prvopočátku, každoročně). Děkujeme za příležitost!

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist