Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 KreBul získal akreditace pro poskytování služeb v oddlužení

 PRACHATICE - 29. srpna 2018 - 15:30 - KreBul, o.p.s. získala akreditaci Ministerstva spravedlnosti ČR v oblasti poskytování služeb v oblasti oddlužení. To znamená, že v rámci sociální služby Občanská poradna je opětovně možno zpracovávat a podávat návrhy na oddlužení.

 Z redakční pošty: Za KreBul, o.p.s. Zdeněk Krejsa, ředitel

   KreBul, o.p.s. poskytuje v Prachaticích sociální službu – odborné sociální poradenství – prostřednictvím Občanské poradny. Ta zahájila činnost v roce 2009 a v současné době má kromě Prachatic své pobočky ve Vimperku, Volarech, Lenoře, Husinci a Strunkovicích nad Blanicí.   V rámci svých služeb pomáhali poradci při zpracování návrhů na tzv. osobní bankrot neboli oddlužení. Změnou zákona mohou tyto služby poskytovat právní zástupci, advokáti nebo akreditované osoby. A právě akreditaci pro poskytování služeb v oblasti oddlužení KreBul, o.p.s. nyní získala.

   Co to pro klienty znamená? Opětovně mohou do poradny přicházet ve věci sepsání a podání návrhů na osobní bankrot neboli oddlužení. Ty novelou zákona již nepodává (ve většině případů) samotný dlužník, ale zpracující osoba (notář, právní zástupce, akreditovaná osoba). U akreditované osoby je sepsání a podání návrhů bezplatné, vyjma poplatku za ověření a konverzi podpisu.   Občanskou poradnu provozuje KreBul, o.p.s. v Prachaticích v domě Křižovatka u parku, Zlatá stezka 145. Pracovní doba poradny je od pondělí do pátku od 10:00 do 17:00 hodin, ve Vimperku pak poradna funguje každou středu od 7:30 do 11:30 a od 12:30 do 17:00 v budově městského úřadu, na adrese Nad stadionem 199. Pracovní dobu dalších pracovišť lze nalézt na www.krebul.cz.

   Občanská poradna je finančně podpořena z prostředků MPSV ČR, Jihočeského kraje, městy Prachatice a Vimperk a dále prostřednictvím MAS Šumavsko z Evropského sociálního fondu.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist