Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Kateřina Kulhánková Čejková ve finále Ženy regionu. Hlasujte

 PRACHATICKO - 26. srpna 2018 - 10:15 - Do 31. srpna včetně probíhá hlasování v celonárodní soutěži Žena regionu. Kateřinu Kulhánkovou Čejkovou do soutěže nominovala Žena Evropy - Rut Kolínská. Svůj hlas můžete Kateřině odevzdat zde.

 Připravil: Zdeněk Přibyl

    "Káťa je za Prachaticko jedinou nominovanou finalistkou. Znáte ji z oblíbených akcí IMPAKTU, společnosti pro aktivizaci periférií," říká její manžel David Kulhánek. A my dodáváme - i z našeho  internetového deníku PRACHATICKOnews.cz, se kterým oba spolupracují. Více se o Kateřině dozvíte na webových stránkách soutěže Žena regionu

   "Celonárodní soutěž Žena regionu je určena všem ženám, které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům, přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu a ještě při tom zvládají péči o rodinu. Nejedná se přitom jen o veřejně známé a úspěšné osobnosti, ale především o obyčejné ženy, o jejichž smysluplných a nezištných aktivitách nemá veřejnost ani média většinou ani tušení", říkají o soutěži její organizátoři.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist