Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 

 Objevte Netolice hravě. S novým průvodcem pro děti a rodiče

 NETOLICE - 26. srpna 2018 - 9:32 - Nový ilustrovaný průvodce Netolicemi pro děti a rodiče je hotový. S podporou grantového programu Podpora cestovního ruchu jej v srpnu vydalo město Netolice.

 Z redakční pošty: Zuzana Leherová, ředitelka Muzea JUDr. Otakara Kudrny, Netolice

   Dobrá věc se podařilo! Autorkou nápadu a hlavně krásných ilustrací je místní výtvarnice Monika Sádlová. Na otázku proč, odpovídá: „I když jsem naplavenina, prostě to tu miluju. Chtěla jsem ukázat, že Netolice nejsou jen náměstí a zmrzlina, že stojí zato poznat i město a nejen zámek Kratochvíle. Chci dětem hravě přiblížit naše starobylé a krásné město a doufám, že se jim to bude líbit.“   Průvodce je hlavně pro děti předškolního a mladšího školního věku. Netolicemi je provede malý kluk Štěpánek (Netolický), čeká je 11 úkolů hravou historií a zajímavými místy našeho města. Součástí je i pohlednice, kterou si děti mohou vystřihnout a poslat. Monika namalovala před základní školou na Starém Městě skákacího panáka, který je také součástí stezky značené samolepkami malého Štěpánka a jistě ho budou využívat všechny děti.

   Průvodce získáte v muzeu-infocentru nebo na zámku Kratochvíle. Po vyplnění se vrátíte do muzea pro razítko a odměnu od netolického hastrmana…   Je výborné, že průvodce vychází právě v roce 2018, kdy si naše město připomíná 480 let od úmrtí našeho nejslavnějšího rodáka, rybníkáře Štěpánka Netolického. Jsem opravdu moc ráda, že se projekt podařil a že se naše město může pyšnit svou původní autorskou a nádhernou hravou publikací. Moniko, díky!

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist